Kuidas endale kasukat valida

nahkse kasuka valimine

Põhjamaa heitlikus talves peab ühel päeval olema valmis kandma kummikuid ning vihmaülikonda, kuid juba järgmine päev võib paukuda käre pakane. Kuidas end selleks viimaseks juhuks kõige paremini ette valmistada? Õige vastus: hangi endale kasukas!

Nahksed Kasukad

nahkse kasuka valimine

(Kunst)nahkkäistega jopedele ja mantlitele lisaks on praegu ülitrendikad ka nahksete käistega kasukad. Kuigi sellise kasuka juurde sobib kahtlemata ka funktsionaalne minimalism, võivad julgemad oma välimusele veelgi vunki juurde lüüa!

Peab ütlema, et kasukas on üks igati edev ese. See tõmbab tähelepanu ja seega eeldab kandjalt ka ehk pisut edevamat iseloomu. Seega võib frivoolsusele gaasi juurde anda ka ülejäänud riietuses.

Kindlasti on oluline tajuda hea maitse piiri. Piisab ühest väga julgest ja silmapaistvast riietusesemest ning rohkem polegi tarvis. Selge on, et iga naine sellise riietusega kodust välja ei astu. Anna Dello Russo aga kiidaks ilmselt heaks!

Peokasukad?

Talvisteks pidudeks on kasukas suurepärane! Esiteks, et meeleolu on niigi pidulik, ei mõju ka kasuka kandmine ülepakutuna. Teiseks, peoruumis sees on soe ning ka peokleidid on tavaliselt õhukesed. Seega võib õhema villase mantliga õues lihtsalt külm hakata.

Vanade Hollywoodi filmistaaride stiilis klassika ei lähe kunagi moest! Maani lehviv kleit, punased huuled, sädelevad kivikesed ja, loomulikult, kasukas! Kasukas ise ei pea olema sugugi eriline. Lõige on erakordselt lihtne ning puuduvad täiendavad detailid, kuid kogutervik on ikkagi ülimalt efektne ja glamuurne.

Muide, kes plaanivad soetada endale naturaalset kasukat, võiksidki valida mõne sarnase – lihtsa lõike ja väheste detailidega. Miks? Et oleks võimalikult vähe mõjutusi praegusest trendidest, sest nii pole muret, et täna väga trendikas kasukas juba paari aasta pärast lootusetult nõmedana näib.

Minimalistlikud kasukad

Nagu eelnevalt öeldud, toimib minimalistlik joon kasukaga hästi. See annab signaali, et eelkõige teed sa oma riietumise valikud funktsionaalsuse, mitte edevuse järgi.
Pruun lihtsalõikeline kasukas sobib nii minimalistidele kui pisut boheemlaslikumat joont eelistavatele naistele. Tegelikult ei ole siin ühe mõnusa igapäevase riietuse kokku panekuks mingit erilist mõtlemist tarvis. Lemmikteksad, mõnus soe kampsun, ratsastiilis saapad ning klassikalise joonega kott on lihtsad ja ilusad ning midagi muud juurde ei vajagi.

Kokkuvõtvalt on mul ülimalt hea meel, et kasukas on moepilti tagasi jõudnud ning, et ka neil, kes sulejopesid ei armasta, on võimalik end soojalt ja stiilselt riidesse panna!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

mantlid nii sügiseks kui talveks

Moeikoon ja Blogija: Garance Doré

Suure tõenäosusega on iga moehuviline Garance Doré’ist vähemalt kuulnud. See New Yorgis elav prantslane on suutnud oma blogiga võita miljonite moefännide südamed üle maailma. Ja seda põhjusega. Isegi kui sulle

kas halle juukseid tuleks värvida

Kes kardab halle salke?

Popkultuur seab naistele karmid standardid, millega sammu pidada. Kuigi vaid elukogemus saab muuta meid küpsemateks ja targemateks, näib, et naine peaks suutma igavesti nooreks ja siledaks jääda. Kui uskuda telereklaame,

valge särk kontorisse

Kui palju sinu riietus igapäevaelus rollik mängib?

Kuigi tegelikult ei tähenda uue aasta algus miskit muud kui uut kalendrit ja muutunud aastaarvu, mida esialgu on keeruline meeles pidada, meeldib paljudele mõte uuest algusest. Pärast pikki pühi on