Trendikompass: kui riided võiksid kõnelda!

tsärgid sõnumiga

Kuigi riietumine on paratamatult üks osa eneseväljendusest, ka siis kui inimene sellele teadlikult ei mõtle, on võimalik oma riietusega ka palju otsesemalt midagi öelda, nii, et igaüks aru saab!

Sõnumiga t-särgis pole midagi uut ning otseselt ei saa ka öelda, et see üldse viimaste aastakümnete jooksul moepildist kuskile läinud oleks. Küll on aga laienenud see trend, millega t-särke kanda võiks.

Briti popi telesarja “Sherlock” iga fänn teab unepealt, milline on tema särgil oleva lause kontekst. Samas peab tunnistama, et võõrale inimesele võib see sõnum omajagu küsimusi tekitada, seega võiks selline särk siiski vabamal ajal kandmiseks jääda.

tsärgid sõnumiga
Sõnumitega t-särke kannavad inimesed mitmetel põhjustel. Mõnikord lihtsalt naljaka sõnumi pärast, millel tegelikult isiklikku seost kandjaga suur polegi. Teinekord vaimustab humoorikas sõnum, mis annab teistelegi signaali, et oled hea naljasoonega ja muhe isiksus. Samuti võivad t-särgid näidata mingit meelsust (poliitilist, rahvuslikku, fännikuuluvust) ning aitavad seega ka tõmmata nende inimeste tähelepanu, kes jagavad sinuga sarnaseid vaateid.

Et inimestes tekitavad need sõnumid suurt huvi, ei tasuks selga panna särki, mille sõnumit sa ise selgelt ei mõista või mis sinuga tegelikult seotud pole. Muidugi, kui see just sinu tahtlik eesmärk inimesi segadusse ajada pole.

Kindlasti on sõnumiga t-särk hea vestluse algataja. Tekib teema, millel vestelda ja ühtlasi võib päris võõral inimesel olla lihtsam kontakti leida. Näiteks viidata, et ka talle meeldib sama bänd.

Eks kõige parem nali on ikka see, mida tehakse iseenda, mitte teiste arvelt.

Viimasel ajal on trendiks muutunud t-särkide kombineerimine ka natuke klassikalisemate riietusesemetega. Näiteks, pliiatsseeliku või viigipükstega. Puuvillase särgi suureks eeliseks on see, et see on nahasõbralik ja mugav ning seega pole, et nii paljud ülistiilsed naised lihtsad t-särgid oma garderoobi integreerinud on.

Muidugi tasub kaaluda, millistesse kohtadesse oma teravmeelsete t-särkidega minna ning igasuguste oluliste kohtumiste puhul tasub igaks juhuks mitu korda mõelda, milliseid sõnumeid see välja saadab. Ka on tark vältida igasuguseid seksile viitavaid sõnumeid a’la “I’m so hot!”, mis võivad tekitada tõsiselt ebameeldivaid situatsioone pealetükkivamate tüüpidega. Samuti ei ole hea toon kanda t-särki, mille sõnum on kellegi suunas solvav või halvustav. Ka ülipopulaarne inglise keelne sõna “f***k”, mis meile täiesti malbena tundub, ei ole hea maitse tunnus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

suvised seelikud

Suvised moetrendid mida silmas pidada

Vabamad lõiked Mida soojemaks ilm läheb, seda vabamad võiksid olla igapäevaste riiete lõiked. Seda eriti juhul kui liigud palju jala, sest pliiatsseeliku või keha ligi kleidiga on liikumine pisut piiratud

mantlid nii sügiseks kui talveks

Moeikoon ja Blogija: Garance Doré

Suure tõenäosusega on iga moehuviline Garance Doré’ist vähemalt kuulnud. See New Yorgis elav prantslane on suutnud oma blogiga võita miljonite moefännide südamed üle maailma. Ja seda põhjusega. Isegi kui sulle

nahkse kasuka valimine

Kuidas endale kasukat valida

Põhjamaa heitlikus talves peab ühel päeval olema valmis kandma kummikuid ning vihmaülikonda, kuid juba järgmine päev võib paukuda käre pakane. Kuidas end selleks viimaseks juhuks kõige paremini ette valmistada? Õige