Kui palju sinu riietus igapäevaelus rollik mängib?

valge särk kontorisse

Kuigi tegelikult ei tähenda uue aasta algus miskit muud kui uut kalendrit ja muutunud aastaarvu, mida esialgu on keeruline meeles pidada, meeldib paljudele mõte uuest algusest. Pärast pikki pühi on töökeskkonnaga taasharjumine keeruline ülesanne. Selle mõnusamaks tegemisele võib kaasa aidata värskendus garderoobis!

Kuigi “uue alguse” tuhinas võib tunduda hea idee oma stiili kardinaalselt muuta, tasub siiski jääda oma liistude juurde ja muutustega mitte üle pingutada. Jää oma lemmikute lõigete juurde, kuid eksperimenteeri näiteks rohkem uute värvidega.

Kontorikleit

Klassikaline kontorikleit võiks igal naisel kapis olemas olla! Ühtpidi on see piisavalt viisakas ja asjalik, et sellega päevasel olulisel nõupidamisel viibida, kuid teisipidi annab selle aksessuaaride vahetamisega “tuunida” sobivamaks ka õhtusele üritusele. Kuid, et see sinu garderoobis väikeseks värskenduseks oleks, vali mõni muu värv peale musta ja halli.
Kuidas enda kehatüübile sobivat kleiti valida, loe lähemalt “Kleidigeomeetria”-postitusest.

Triibumustrid

Erinevates töökohtades on erinev suhtumine riietuse etiketti. Kui sinu töökohas dresscode vabam ja loomingulisem, võid ju endale aeg-ajalt ka väikeseid ekstravagantsuseid lubada. Jõuline triibumuster on endiselt moepildis ning miks mitte lubada endale üht tõeliselt silmapaistvat kleiti, mis muudab sind ka visuaalselt saledamaks.
Kuidas endale sobivat mustrit valida, otsi meie blogipostitust “Mustrikandja meelespeast”!

Valge Särk

valge särk kontorisse

Valge särk on väga universaalne rõivaese, mida annab kombineerida nii teksade kui viigipükstega. Ideid, kuidas valget särki stiliseerida, leiad postitusest “Mustkunst valge särgiga”!

Vinge Kleit

Selline kleit sobib pea kõikidele kehatüüpidele ning sobilik nii kontorisse kui peole. See ei paljasta liialt, kuid pole samas ka liiga range lõikega. Tagasihoidlik värv sobib igaühele ning annab võimaluse seda erinevate aksessuaaridega ilmestada. Kuidas enda kehatüübile sobivat kleiti valida, loe lähemalt “Kleidigeomeetria”-postitusest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

nahkse kasuka valimine

Kuidas endale kasukat valida

Põhjamaa heitlikus talves peab ühel päeval olema valmis kandma kummikuid ning vihmaülikonda, kuid juba järgmine päev võib paukuda käre pakane. Kuidas end selleks viimaseks juhuks kõige paremini ette valmistada? Õige

kas halle juukseid tuleks värvida

Kes kardab halle salke?

Popkultuur seab naistele karmid standardid, millega sammu pidada. Kuigi vaid elukogemus saab muuta meid küpsemateks ja targemateks, näib, et naine peaks suutma igavesti nooreks ja siledaks jääda. Kui uskuda telereklaame,

tsärgid sõnumiga

Trendikompass: kui riided võiksid kõnelda!

Kuigi riietumine on paratamatult üks osa eneseväljendusest, ka siis kui inimene sellele teadlikult ei mõtle, on võimalik oma riietusega ka palju otsesemalt midagi öelda, nii, et igaüks aru saab! Sõnumiga