Moeikoon ja Blogija: Garance Doré

mantlid nii sügiseks kui talveks

Suure tõenäosusega on iga moehuviline Garance Doré’ist vähemalt kuulnud. See New Yorgis elav prantslane on suutnud oma blogiga võita miljonite moefännide südamed üle maailma. Ja seda põhjusega. Isegi kui sulle ei meeldi tema personaalne stiil, on raske tema siirust ja olemust mitte armastada.

Tema firmamärgiks on saanud siirus ja hea huumorimeel.

Moeikoonidest rääkides keskendutaksegi peamiselt inimese välimusele, kuid selle naise puhul näivad ilu, stiil ja mõõdutunne algavat eelkõige seespoolt.

Peagi 40-aastaseks saavat Garance’i on nimetatud kõige edukamaks moeblogijaks maailmas. Kahtlemata eristub ta teistest blogijatest kõvasti. Tegelikult alustas ta blogi, et oma illustratsioone promoma hakata. Ta märkas, et kui ta lisaks piltidele blogisse ka teksti juurde kirjutama hakkas, sai ta rohkem vastukaja ning ta blogi leidis rohkem lugejaid.

Edasi on asjad on liikunud kiiresti. Kui Garance tutvus kuulsa blogi “The Sartorialist” pidaja Scott Schumaniga (kellega Garance hiljem pikas püsisuhtes oli), soovitas mees tal fotograafias kätt proovida. Ning see muutis naise blogi populaarseks üle maailma. Õige pea lasi ta enda blogipostitused tõlkida ka inglise keelde, mis tõstis tema populaarsust veelgi. Tänaseks on lihtsast blogipidamisest saanud tulus äri.

P.S. Kõige enam näeb Garance’i garderoobisvalgelt, halli ja musta. Garance on ka öelnud, et tema suurimaks moenõrkuseks on erinevad mantlid

mantlid nii sügiseks kui talveks

Edev, aga peenetundeline

Kindel on see, et igas inimeses, kes oma elu blogiveergudele laiali laotab, peab olema paras annus edevust. Teisiti ei saagi. Valdav osa moeblogijaid keskenduvad oma blogides peamiselt iseendale. Igal päeval uus pilt järgnevast outfitist, jutt ostetud või kingiks saadud esemetest võib kergesti tüütama hakata. Kaua jõuab jälgida ühe inimese eneseimetlust, olgu ta kui tahes stiilne!

Siin erineb Garance selgelt. Pilte temast endast on blogis pigem harva ning pigem domineerivad tänavamoe fotograafia ning tema elegantsed illustratsioonid. Teisalt tasub tema blogi järgida juba ainuüksi tema eneseväljenduse viisi tõttu. Tal on väga armas huumorimeel ning eelkõige oskab ta olla enda suhtes irooniline, rääkides häbitundeta mõtetest ja situatsioonidest, mida väga paljude teiste moemaailma ikoonide puhul oleks raske ette kujutada. Ta ei ürita kuidagi jätta endast muljet kui perfektsest ja ülihoolikast fashionistast, kes on hommikust õhtuni hoolitsetud ja perfektne ning see on kõikide teiste moeblogijate vahele ülimalt värskendav.

Minimalistlik ja poisilik

Oma stiililt on mademoiselle Garance Doré pigem pisut poisilik ning übernaiselikke rõivakomplekte tema seljas naljalt ei näe.

Kuigi valdavalt võib tema stiili nimetada minimalistlikuks ja funktsionaalselt, meeldivad talle väikesed kiiksud ja mängulised kombinatsioonid.

Ka on ta paistnud silma sellega, et samal ajal kui teised blogijad näivad omavahel võistlevat sellega, kel on seljas kõige kallimad brändiriided, ei ole Garance endiselt ka odevmoebrände ära põlanud, mis muudab ta lugejate jaoks maalähedasemaks.

Kes sinu lemmik moeblogija?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

nahkse kasuka valimine

Kuidas endale kasukat valida

Põhjamaa heitlikus talves peab ühel päeval olema valmis kandma kummikuid ning vihmaülikonda, kuid juba järgmine päev võib paukuda käre pakane. Kuidas end selleks viimaseks juhuks kõige paremini ette valmistada? Õige

tsärgid sõnumiga

Trendikompass: kui riided võiksid kõnelda!

Kuigi riietumine on paratamatult üks osa eneseväljendusest, ka siis kui inimene sellele teadlikult ei mõtle, on võimalik oma riietusega ka palju otsesemalt midagi öelda, nii, et igaüks aru saab! Sõnumiga

suvised seelikud

Suvised moetrendid mida silmas pidada

Vabamad lõiked Mida soojemaks ilm läheb, seda vabamad võiksid olla igapäevaste riiete lõiked. Seda eriti juhul kui liigud palju jala, sest pliiatsseeliku või keha ligi kleidiga on liikumine pisut piiratud